16 września 2015

Zgłoszenie

Czy naprawdę uważasz, że prawie wszystkie witryny z grami w Internecie to zdzierstwo? Może to oznaczać tylko jedno: nie miałeś do czynienia z kasynem gra hot spot, które jest jednym z największych i najbardziej renomowanych kasyn online w sieci! Będziesz cieszyć się różnorodnością świetnych gier, wspaniałą grafiką, muzyką i niekończącymi się ekscytującymi promocjami! Wysoko wykwalifikowany i profesjonalny personel pomocniczy jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby szybko i skutecznie rozwiązać każdy problem, który napotkasz, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo. Jeśli zbierzesz się na odwagę i dołączysz do strony, nigdy jej nie zapomnisz i bez wątpienia będziesz ją odwiedzać wielokrotnie! Przestań myśleć! Jestem absolutnie pewien, że będziesz się świetnie bawić! To dla wyrafinowanego gracza. Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć najnowszy format w branży gier wideo? Teraz jest o wiele łatwiej i wygodniej stawiać zakłady, a także bawić się wybranymi grami. Z jego zupełnie nowym dead or live będziesz zaskoczony tym, jak ekscytujący i fascynujący jest w rzeczywistości! Po co więc zatrzymywać się, aby sprawdzić, co już zaobserwowaliśmy, spojrzeć na stronę internetową i pomyśleć o tym emocjonalnym bagażu, aby zdobyć siebie. Tutaj znajdziesz swoje wybrane gry online, na przykład texas hold'em, black-jack i wiele innych. Radość i niebezpieczeństwo to to, co uwielbiają prawdziwi celebryci, ponieważ w ciągu kilku minut możesz wprowadzić pozytywne zmiany w ubezpieczeniu na życie i osiągnąć całkowity sukces razem z mistrzem! Chociaż niektórzy niepewnie trzymają się bocznych linii, podejmij się tego i weź własne szczęście w swoje ręce. Przecież tylko bohaterscy i pewni siebie mężczyźni i kobiety mogą dostać to, na co zasługujesz, zamiast spędzać miesiące na martwej pracy! Czy twoje serce należy do gier, ale jesteś chory i zmęczony tymi samymi? Upiększ swój dzień grą Swanki rosh immortality cube. Jasna animacja i przyjemny dźwięk umilą Twój dzień w każdym przypadku. Gra jest przeznaczona dla laptopa, komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego: dostępne są zarówno zwykłe, jak i mobilne wersje strony. Ale jeśli chcesz czegoś innego, mogę cię rozweselić. Jasne, zabawne, dochodowe i różnorodne gry już czekają na graczy na tej stronie. Najwyższy czas, aby nie tylko podbić grę i cieszyć się procesem, ale także wykorzystać całą swoją ekscytację i pomysłowość, aby zakończyć zwycięską grę. Zapewniam, że nie tylko będziesz miał niesamowitą podróż podczas grania w tę grę, ale będziesz się chwalić wygraną! Graj i chwyć tę chwilę!

Jeśli jesteś kapitanem i chcesz zgłosić swoją drużynę, wypełnij formularz nr.1 .

Jeśli jesteś członkiem zgłoszonej już drużyny lub chcesz wziąć udział jako kibic, wypełnij formularz nr. 2 .

W przypadku problemów technicznych z formularzem zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres:

zgloszenie @ togavolleyball. pl 

W obydwu formularzach konieczne jest załączenie potwierdzenia przelewu zaliczki 300 zł  na konto Ośrodka „Kolna”. Dane do przelewu znajdują się w zakładce Kontakt. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 30.10.2019 r. Po tym terminie będa przyjmowane nadal, pod warunkiem uzyskania potwierdzenia wolnych miejsc w ośrodku Kolna. Rezygnacja z udziału po 30 października 2019 r. i zwrot zaliczki jest uzależniony od zgody Ośrodka. Pozostałą kwotę należy wpłacić po zameldowaniu się w Ośrodku.

Osoby które chcą się zgłosić do udziału w Mistrzostwach jako zawodnicy lub kibice po dniu 30 października 2019 r. powinny potwierdzić wolne miejsca noclegowe w Ośrodku Kolna przed dokonaniem przelewu. 

Wszystkie formalności dotyczące pobytu prosimy załatwiać poprzez kontakt z Ośrodkiem na adres hotel@kolna.pl.

UWAGA!

  1. PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM SKŁADY DRUŻYN MOŻNA ZMIENIAĆ LUB UZUPEŁNIAĆ O NOWYCH ZAWODNIKÓW NAJPÓŹNIEJ DO ROZPOCZĘCIA MECZU.
  2. PO DOKONANIU ZGŁOSZENIA ZAWODNIKA DO DANEJ DRUŻYNY, PO LOSOWANIU DRUŻYN NIE MA MOŻLIWOŚCI JEGO TRANSFERU DO INNEJ DRUŻYNY. 
  3. NIE GWARANTUJEMY MIEJSC DLA UCZESTNIKÓW W OŚRODKU KOLNA, ZGŁOSZONYCH PO DNIU 30 PAŹDZIERNIKA 2019 R.  

Dane do przelewu:

Nazwa: Krakowski Klub Kajakowy
Adres: ul. Kolna 2; 30-381 Kraków
Nip: 945-116-95-04
Regon: 350796870

Numer konta: 86 8589 0006 0000 0027 6623 0001
Bank Spółdzielczy Rzemiosła
ul. Dunajewskiego 7, 31-133 Kraków

ze wskazaniem imienia i nazwiska oraz koniecznie okresu na jaki zostaje uiszczona zaliczka:

„pełna opłata 600” lub „udział w turnieju 330” „udział w turnieju plus nocleg piątek 465” „udział w turnieju plus nocleg sobota 465” 

Zaliczka 300 zł 

Dowód wpłaty załączamy do formularza zgłoszenia!

 

FORMULARZ NR 1 (dla kapitana)

Zgłoś się!

Zadeklaruj uczestnictwo Twojej drużyny w I Otwartych Mistrzostwach Adwokatury w Siatkówce Togavolleyball.
Kto może z nami grać? Dowiedz się w zakładce Regulamin.

W sekcji "Informacje o drużynie" zamieść następujące informacje:
- na pierwszym miejscu imię i nazwisko kapitana, obok nazwę jego profesji
- niżej zamieść ponumerowaną listę zgłaszanych zawodników, obok imienia i nazwiska dopisz nazwę ich profesji (pierwsze pozycje zarezerwuj dla adwokatów lub aplikantów adwokackich, jeśli są tacy w drużynie!)
- niżej zamieść ewentualne uwagi
W sekcji "Załącz tutaj" zamieść potwierdzenie przelewu na konto Ośrodka "Kolna". Poinformuj członków swojej drużyny o konieczności dokonania wpłaty i wypełnienia formularza nr 2.

Imię i nazwisko kapitana (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa drużyny/Izby/Regionu/Miasta (wymagane)

Informacje o drużynie (wymagane)

ZAŁĄCZ TUTAJ -> potwierdzenie przelewu na konto Ośrodka "Kolna" w wysokości podanej w zakładce "Twój Serwis". Dane do przelewu znajdują się w zakładce "Kontakt".

FORMULARZ NR 2 (dla uczestnika)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa Drużyny

ZAŁĄCZ TUTAJ -> potwierdzenie przelewu na konto Ośrodka "Kolna" w wysokości podanej w zakładce "Twój Serwis". Dane do przelewu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Wyślij zgłoszenie i ciesz się możliwością rywalizacji z innymi prawnikami.