Twój serwis!

 

III Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury w Siatkówce Togavolleyball

W dniach 24-26 listopada 2017 r., w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich KOLNA w Krakowie, po raz trzeci odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury w Siatkówce rozgrywane jako turniej pod nazwą Togavolleyball. Już po raz trzeci za organizację wydarzenia odpowiadała pomysłodawczyni – adwokat Aurelia Koksztys-Łuć oraz adwokat Bartosz Łuć jako koordynator. Dzięki Panu Przewodniczącemu Komisji, Dziekanowi Stanisławowi Estreichowi, jest to jedna z ogólnopolskich imprez sportowo-integracyjnych organizowanych przez Komisję Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Koszty pobytu, wyżywienia oraz udziału w imprezach integracyjnych finansowali uczestnicy, natomiast turniej siatkarski wsparły finansowo Naczelna Rada Adwokacka oraz gospodarze turnieju – Krakowska Izba Adwokacka. Dzięki honorowemu patronatowi Polskiego Związku Piłki Siatkowej, zawody miały oficjalny charakter Mistrzostw Polski Adwokatury. Prezes PZPS, Pan Jacek Kacprzycki zadbał o to, by najlepsze drużyny Mistrzostw mogły w finale zagrać o przepiękny Puchar Prezesa PZPS w kategorii Pań oraz Panów.

Turniej miał formułę otwartą i brali w nim udział nie tylko adwokaci, ale również przedstawiciele innych zawodów prawniczych. Jedynym z kryteriów udziału był warunek posiadania w drużynie co najmniej trzech adwokatów lub aplikantów adwokackich aby można było reprezentować Izby Adwokackie. Klasyfikacja odbywała się w dwóch kategoriach – Mistrzostw Polski Adwokatury w turnieju w ramach klasyfikacji punktowej oraz Pucharu Prezesa PZPS w meczach finałowych. W turnieju wzięło udział po pięć drużyn kobiecych i męskich. Łącznie startowało blisko 90 zawodników z całej Polski.

W dniu 24 listopada 2017 r. zawodnicy mieli możliwość przeprowadzenia rozgrzewek na przygotowanych boiskach a wieczorem, przy okazji uroczystej kolacji, odbyło się rozpisanie harmonogramu rozgrywek. W sobotę 25 listopada 2017 r. rozegrano turniej w formule „każdy z każdym”. Na trzech boiskach rozegrano łącznie 20 meczów. Wszystkie stały na bardzo wysokim poziomie. W zasadzie do samego końca rozgrywek nie było jasne, kto odniesie zwycięstwo, gdyż nawet faworytom zdarzało się tracić bezcenne punkty. Zupełnie przypadkowo, w ostatnim meczu spotkały się drużyny Temidy Olsztyn i Silesian Lawyers z Katowic a wynik tego spotkania zadecydował o zwycięstwie. Ostatecznie zdecydowanie wygrała drużyna z Katowic. Podobnie wysoki poziom miały rozgrywki Pań. W rozgrywkach pojawiła się nowa drużyna A4 reprezentująca Izbę Wrocławską, w składzie której znalazły się niektóre zawodniczki z poprzednich składów Dolnego Śląska. I to one w finale spotkały się z drużyną z Adwokaci i Radcy Prawni z Warszawy. Mecz był bardzo zacięty i w trzecim, decydującym secie, zwyciężyły warszawianki.

Drużyny, które zdobyły drugie miejsca, miały okazję na rewanż w finale rozgrywanym o wspaniałe puchary Prezesa PZPS. Jak co roku finał odbywał się na głównym boisku i zgromadził kibiców z pozostałych drużyn. W pierwszej kolejności zagrały Panie, dając nam prawdziwe sportowe widowisko. Ze swej szansy skorzystały prawniczki z Wrocławia, wygrywając 2:0 w bardzo wyrównanym meczu z Adwokatami i Radcami Prawnymi z Warszawy. W finale męskim swoją przewagę potwierdziła drużyna Silesian Lawyers, ponownie w tym turnieju pokonując Temidę Olsztyn.

Jak wyrównany był poziom tegorocznych rozgrywek, świadczą wyniki z innych meczów. Zwycięska drużyna męska z Katowic, wcześniej uległa drużynie z Warszawy, która wcześniej przegrała z drugą w rozgrywkach Temidą Olsztyn. Z drużyną z Warszawy na początku rozgrywek wygrała drużyna z Krakowa. Wśród Pań o ostatecznym zwycięstwie drużyny Adwokatów i Radców z Warszawy zdecydowało zwycięstwo w pierwszym meczu z A4 z Wrocławia. Obie drużyny miały jednak na swoim koncie ciężkie spotkania w trzecim secie z doświadczonymi drużynami Pierwszej Warszawy (tu spotkały się dwie drużyny ze stolicy) i Dolnym Śląskiem (rywalizacja koleżanek kiedyś z jednej drużyny).

Nie poszczęściło się męskiej drużynie Sudeckiej Palestry oraz kobiecej drużynie Krakowskiej Izby Adwokackiej. Oba zespoły grają co raz lepiej, lecz brak im takiego doświadczenia, jak drużynom grającym od lat w tych samych składach w wielu turniejach przez cały rok. Dużo kłopotów innym drużynom w rozgrywkach sprawiła męska drużyna z Krakowa. Po prostu brakowało im szczęścia. Mężczyźni z Warszawy w przyszłym roku, jeżeli utrzymają tegoroczny poziom, mogą zagrozić liderom. W ich składach zagrało dwóch silnych zawodników wyróżnionych w turnieju – atakujący Paweł Bobrowski i rozgrywający Robert Adamczyk.

W tym roku mecze sędziowało aż sześciu sędziów Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej, w tym Państwo Krystyna i Andrzej Nowakowscy oraz Pan Tomasz Nierzwicki. Ponownie wybierali najlepszych zawodników turnieju grających na poszczególnych pozycjach atakującego, odbierającego i rozgrywającego. Tym razem najlepszą zawodniczką turnieju została liderka drużyny A4 – radca prawny Jolanta Dulińska, powtarzając swój sukces z pierwszych Mistrzostw w 2015 r. Uznana została również za najlepszą atakującą. Wcześniej została uznana za najlepszą zawodniczkę finału. Najlepszym zawodnikiem tym razem został Dariusz Guzdek z Silesian Lawyers odbierając wyróżnienie w całym turnieju jak i w meczu finałowym.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się w trakcie Balu Siatkarza, na którym zaszczycili nas swoją obecnością przedstawiciele ORA w Krakowie, adwokaci Paweł Eimles i Filip Fedorowicz oraz przewodnicząca Komisji Integracji i Sportu ORA w Katowicach, adwokat Magda Jasiewicz. Rozdali oni nagrody ufundowane przez ORA w Krakwie. Ponadto każdy z zawodników którzy wzięli udział w turnieju, otrzymał pamiątkowy medal zaprojektowany przez artystę plastyka Roberta Oleszczuka.

Szczególnie wyróżniono naszego wolontariusza odpowiedzialnego za kwestie organizacyjne, Miłosza Sułtanowskiego z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu   Wykonał ogromną pracę, pomagając nie tylko w rozgrywkach, ale również w organizacji imprez integracyjnych. Na zdjęciach całą imprezę uwiecznił krakowski artysta fotografik Mateusz Torbus.

Kolejne Mistrzostwa za rok w dniach 23-25 listopada 2018 r. w Krakowie.

Wyniki

Kobiety:

Mistrzostwo Polski Adwokatury w Siatkówce 2017

 1. Adwokaci i Radcy Prawni Warszawa – ORA Warszawa
 2. A4 –Izba Wrocławska
 3. Dolny Śląsk – Izba Wałbrzyska
 4. Pierwsza Warszawa – Izba Warszawska
 5. Krakowska Izba Adwokacka – Izba Krakowska

Puchar Prezesa PZPS : A4 – Izba Wrocławska

 

Mężczyźni

Mistrzostwo Polski Adwokatury w Siatkówce 2017

 1. Silesian Lawyers – Izba Katowicka
 2. Temida Olsztyn – Izba Olsztyńska
 3. Warszawa – Izba Warszawska
 4. Krakowska Palestra – Izba Krakowska
 5. Sudecka Palestra – Izba Wałbrzyska

 

Puchar Prezesa PZPS: Silesian Lawyers – Izba Katowicka

 

Najlepsza zawodniczka radca prawny Jolanta Dulińska

Najlepszy zawodnik prokurator Dariusz Guzdek

Najlepsza atakująca radca prawny Jolanta Dulińska

Najlepszy atakujący aplikant adwokacki Paweł Bobrowski

Najlepsza rozgrywająca sędzia Urszula Wiewióra

Najlepszy rozgrywający aplikant adwokacki Robert Adamczyk

Najlepsza odbierająca adwokat Marta Tomkiewicz

Najlepszy odbierający adwokat Michał Piechczek

 

Najlepsi zawodnicy Finału – nagroda dziekana ORA w Krakowie Pawła Gierasa

Jolanta Dulińska

Dariusz Guzdek

 

 

III Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury w Siatkówce

Togavolleyball 2017

W dniach 24-26 listopada 2017 r., w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich KOLNA w Krakowie, po raz trzeci odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury w Siatkówce rozgrywane jako turniej pod nazwą Togavolleyball. Pomysłodawcą wydarzenia jest adwokat Aurelia Koksztys-Łuć, a dzięki Panu Przewodniczącemu Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA, Dziekanowi Stanisławowi Estreichowi, jest to jedna z ogólnopolskich imprez sportowo-integracyjnych organizowanych przez tą Komisję. Patronat honorowy objął Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Organizacją całego wydarzenia zajmują się adwokat Bartosz Łuć i adwokat Aurelia Koksztys-Łuć. Koszty pobytu, wyżywienia oraz udziału w imprezach integracyjnych finansują uczestnicy, natomiast turniej siatkarski wspierają finansowo Naczelna Rada Adwokacka oraz gospodarze turnieju – Krakowska Izba Adwokacka.

Koszt pełnego udziału w turnieju od dnia 24 listopada 2017 r. od kolacji, do dnia 26 listopada 2017 r. do śniadania, wraz z wyżywieniem, udziałem w uroczystej kolacji i dwoma noclegami wynosi 500,00 zł od uczestnika.

Koszt udziału wyłącznie w turnieju w dniu 25 listopada 2017 r. (z obiadem i uroczystą kolacją) wynosi 230,00 zł, a jeżeli uczestnik chce skorzystać z noclegu i śniadania w nocy z dnia 25 na 26 listopada 2017 r., łączny koszt w tym wypadku to kwota 310,00 zł.

Warunkiem udziału w turnieju jest zgłoszenie się do udziału do dnia 25 października 2017 r. oraz przedstawienie potwierdzenia wpłaty zaliczki 200 zł (niezależnie od zakresu udziału) na rachunek Hotelu Kolna. Po dniu 25 października 2017 r. pełny udział w turnieju (z noclegami) wymaga potwierdzenia ze strony hotelu. Ostateczny termin zgłaszania drużyn i zawodników upływa w dniu 14 listopada 2017 r.

Więcej szczegółów w poszczególnych zakładkach.

 

II Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury w Siatkówce Togavolleyball

W dniach 18-20 listopada 2016 r., w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich KOLNA w Krakowie, po raz drugi odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury w Siatkówce rozgrywane jako turniej pod nazwą Togavolleyball. Pomysłodawcą wydarzenia jest adwokat Aurelia Koksztys-Łuć, a dzięki Panu Przewodniczącemu Komisji, Dziekanowi Stanisławowi Estreichowi, jest to jedna z ogólnopolskich imprez sportowo-integracyjnych organizowanych przez Komisję Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Organizacją całego wydarzenia zajął się ponownie adwokat Bartosz Łuć. Koszty pobytu, wyżywienia oraz udziału w imprezach integracyjnych finansowali uczestnicy, natomiast turniej siatkarski wsparły finansowo Naczelna Rada Adwokacka oraz gospodarze turnieju – Krakowska Izba Adwokacka.

Turniej miał formułę otwartą i brali w nim udział nie tylko adwokaci, ale również przedstawiciele innych zawodów prawniczych. Jedynym z kryteriów był warunek posiadania w drużynie co najmniej trzech adwokatów lub aplikantów adwokackich aby można było reprezentować Izby Adwokackie. Klasyfikacja odbywała się w dwóch kategoriach – Mistrzostw Polski Adwokatury w całym turnieju oraz Pucharu Prezesa NRA w Otwartych Mistrzostwach Polski Adwokatury w klasyfikacji punktowej w eliminacjach. W turnieju wzięły udział cztery drużyny kobiece oraz siedem drużyn męskich. Łącznie startowało ponad 90 zawodników z całej Polski.

W dniu 18 listopada 2016 r. zawodnicy mieli możliwość przeprowadzenia rozgrzewek na przygotowanych boiskach a wieczorem, przy okazji uroczystej kolacji, odbyło się losowanie drużyn nadzorowane przez przedstawiciela ORA w Krakowie – adwokata Stanisława Cabałę. Następnego dnia, 19 listopada 2016 r., rozegrano turniej pucharowy. W zasadzie wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Wśród drużyn męskich dominowały ekipy Temidy Olsztyn i Silesian Lawyers z Katowic. W klasyfikacji punktowej Olsztyn zdobył Puchar Prezesa NRA a następnie potwierdził swoją dominację, w finale utrzymując zdobyty rok wcześniej tytuł Mistrza Polski Adwokatury. Zdecydowanie równiejszy poziom miały rozgrywki Pań, które walczyły „każdy z każdym”. W finale spotkały się dwie drużyny z Warszawy – doświadczona Pierwsza Warszawa oraz nowa drużyna o nazwie Adwokaci i Radcy Prawni, w której grały też zawodniczki z ubiegłorocznej drużyny ORA Warszawa. Skład ten okazał się najsilniejszy i zapewnił zawodniczkom wygrane w Pucharze Prezesa NRA oraz tytuł Mistrza Polski Adwokatury. Wielką niespodzianka turnieju była młoda drużyna pań Izby Adwokackiej w Krakowie. Mimo zajęcia miejsca poza podium, stanowiły poważne zagrożenie dla doświadczonych zawodniczek drużyny Dolny Śląsk, którym uległy w walce o trzecie miejsce.

W tym roku sędziowie Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej, Państwo Krystyna i Andrzej Nowakowscy oraz Pan Tomasz Nierzwicki, wybierali nie tylko najlepszych zawodników turnieju, lecz także zawodników grających na poszczególnych pozycjach atakującego, odbierającego i rozgrywającego. Najlepszą zawodniczką została kapitan zwycięskiej drużyny Pań, aplikant adwokacki Monika Mamińska z Warszawy, zaś najlepszym zawodnikiem kapitan najlepszej drużyny męskiej – Temidy Olsztyn, notariusz Daniel Kupryjańczyk z Olsztyna. Każdy z zawodników którzy wzięli udział w turnieju, otrzymał pamiątkowy medal zaprojektowany przez artystę plastyka Roberta Oleszczuka. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się w trakcie Balu Siatkarza, na którym zaszczycił nas swoją obecnością Wicedziekan ORA w Krakowie, adwokat Krzysztof Kostański, zastępując Dziekana Pawła Gierasa pochłoniętego przygotowaniami do Krajowego Zjazdu Adwokatury który odbywał się tydzień później w Krakowie.

Szczególnie wyróżnić należy naszych wolontariuszy, studentów prawa Kajetana i Mikołaja Ostoja-Ciemnych z Uniwersytetu Warszawskiego i pomagających im maturzystów Lilę Krawczyk z Wrocławia i Miłosza Sułtanowskiego z Lubania. Wykonali bezbłędnie ogromną pracę, pomagając nie tylko w rozgrywkach, ale również w organizacji imprez integracyjnych. Na zdjęciach całą imprezę uwiecznił krakowski artysta fotografik Mateusz Torbus.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.togavolleyball.pl

Wyniki

Kobiety:

Mistrzostwo Polski Adwokatury w Siatkówce 2016

1. Adwokaci i Radcy Prawni Warszawa

2. Pierwsza Warszawa – Izba Warszawska

3. Dolny Śląsk – Izba Wałbrzyska

4. Krakowska Izba Adwokacka – Izba Krakowska

Puchar Prezesa NRA Panie : Adwokaci i Radcy Prawni Warszawa

Mężczyźni:

Mistrzostwo Polski Adwokatury w Siatkówce 2016

1. Temida Olsztyn – Izba Olsztyńska

2. Silesian Lawyers – Izba Katowicka

3. OIRP Warszawa

4. Krakowska Palestra – Izba Krakowska

5. Sudecka Palestra – Izba Wałbrzyska

6. Volley Częstochowa

7. Pomorska Izba Adwokacka – Izba Pomorska

Puchar Prezesa NRA Panowie: Temida Olsztyn

Najlepsza zawodniczka aplikantka adwokacka Monika Mamińska

Najlepszy zawodnik notariusz Daniel Kupryjańczyk

Najlepsza atakująca notariusz Małgorzata Nowicka

Najlepszy atakujący aplikant adwokacki Paweł Bobrowski

Najlepsza rozgrywająca sędzia Urszula Wiewióra

Najlepszy rozgrywający aplikant notarialny Paweł Domżalski

Najlepsza odbierająca adwokat Dorota Mika

Najlepszy odbierający adwokat Jakub Janik

 

 

adwokat Bartosz Łuć

Organizator

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

I Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury w Siatkówce Togavolleyball już za nami.

W dniach 26-29 listopada 2015 r., w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich KOLNA w Krakowie, odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury w Siatkówce. Impreza zorganizowana została z inicjatywy adwokat Aurelii Koksztys-Łuć z Izby Adwokackiej w Wałbrzychu jako jedna z ogólnopolskich imprez sportowo-integracyjnych organizowanych przez Komisję Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Koszty pobytu, wyżywienia oraz udziału w imprezach integracyjnych finansowali uczestnicy, natomiast turniej siatkarski, dzięki osobistemu zaangażowaniu Przewodniczącego Komisji adwokata Stanisława Estreicha, wsparła finansowo Naczelna Rada Adwokacka. Gospodarze turnieju – Krakowska Izba Adwokacka – sfinansowali puchary i medale. Honorowy patronat nad turniejem objął Polski Związek Piłki Siatkowej, który nadto ufundował przepiękny puchar dla najlepszej drużyny w rozgrywkach.

Otwarty charakter rozgrywek zakładał udział zarówno drużyn reprezentujących Adwokaturę Polską jak i innych drużyn, w skład których wchodzili prawnicy profesjonaliści. W związku z tym klasyfikacja odbywała się w dwóch kategoriach – Mistrzostw Polski Adwokatów dla drużyn reprezentujących izby adwokackie oraz Pucharu Prezesa NRA w Otwartych Mistrzostwach Polski Adwokatury dla pozostałych drużyn prawniczych. Tak się w tym roku złożyło, że we wszystkich drużynach była odpowiednia ilość adwokatów, która pozwalała na reprezentację Adwokatury w rozgrywkach, stąd obie klasyfikacje objęły wszystkie drużyny. Ostatecznie w turnieju wzięły udział trzy drużyny kobiece oraz sześć drużyn męskich. Łącznie startowało 80 zawodników z całej Polski.

27 listopada 2015 r. rozegrano turniej mistrzowski systemem „każdy z każdym”. Najbardziej zacięty mecz rozegrały męskie drużyny Krakowa i Warszawy (2:1), drużyna Silesian Lawyers reprezentująca Katowice z drużyną z Olsztyna (0:2) oraz wszystkie drużyny kobiece, szczególnie dwie drużyny z Warszawy. Ostatecznie Mistrzostwo Polski zdobyły Izba Adwokacka w Wałbrzychu reprezentowana przez drużynę Dolny Śląsk w kategorii kobiet oraz Izba Adwokacka w Olsztynie reprezentowana przez drużynę Olsztyn w kategorii mężczyzn.

29 listopada 2015 r. rozegrano turniej o Puchar Prezesa NRA, w którym część drużyn była rozstawiona zgodnie z wynikami z dnia poprzedniego w taki sposób, by zwycięzca rozgrywek mógł zmierzyć się z Mistrzem Polski. W finale spotkały się Dolny Śląsk i ORA Warszawa wśród Pań oraz Silesian Lawyers i Olsztyn wśród Mężczyzn. Finał rozegrano na głównej hali przy dopingu pozostałych uczestników rozgrywek. Szczególnie dramatycznie przebiegły rozgrywki kobiet. Po remisie w dwóch setach panie spotkały się w tie break’u. Przy stanie 14:10 drużyna z Warszawy straciła piłkę meczową i ostatecznie przegrała z Dolnym Śląskiem 14:16. Finał mężczyzn odwrócił wynik z dnia poprzedniego i Puchar Prezesa NRA trafił w ręce zawodników z Silesian Lawyers.

Najlepszą drużyną turnieju została kobieca drużyna Dolny Śląsk która nie przegrała żadnego meczu i uhonorowana została Pucharem PZPS. Najlepszymi zawodnikami wskazanymi przez sędziów zawodów zostali przedstawiciele innych profesji prawniczych – w drużynie Dolny Śląsk, radczyni prawna Jolanta Dulińska z Krakowa oraz w drużynie Silesian Lawyers, sędzia Dariusz Guzdek z Czestochowy. Każdy z uczestników turnieju otrzymał pamiątkowy medal zaprojektowany przez artystę plastyka Roberta Oleszczuka.

Oczywiście oprócz rywalizacji sportowej uczestnicy korzystali każdego wieczoru z imprez integracyjnych przy muzyce DJ-a Klasa z Krakowa. Szczególnym wydarzeniem był koncert muzyki klezmerskiej w wykonaniu wspaniałej artystki z Krakowa Magdaleny Brudzińskiej z zespołem Klezmer Trio. Szczególną atmosferę stworzyła obsługa Ośrodka Kolna zarządzana przez niezwykle gościnnego prezesa Zbigniewa Miącka. Nad rozgrywkami czuwali sędziowie Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej, małżeństwo Krystyna i Andrzej Nowakowscy oraz Tomasz Nierzwicki. Szczególne zaangażowanie i pomoc w organizacji imprezy zapewnili młodzi wolontariusze, studenci prawa Kajetan Ostoja-Ciemny z Uniwersytetu Warszawskiego i Kim Mikołajczyk z Uniwersytetu Wrocławskiego oraz licealista Miłosz Sułtanowski. Na zdjęciach całą imprezę uwiecznił krakowski artysta fotografik Mateusz Torbus.

Uczestnicy bardzo chwalili organizację imprezy i zapowiedzieli swój udział na kolejnych mistrzostwach. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku impreza zgromadzi jeszcze większa liczbę prawniczych reprezentacji siatkarskich.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.togavolleyball.pl

Wyniki

Mistrzostwa Polski Adwokatów w Siatkówce

Kobiety:

 1. Dolny Śląsk – Iza Adwokacka w Wałbrzychu
 2. ORA Warszawa – Izba Adwokacka w Warszawie
 1. Warszawa I – Izba Adwokacka w Warszawie

Mężczyźni:

 1. Olsztyn – Izba Adwokacka w Olsztynie
 2. Silesian Lawyers – Izba Adwokacka w Katowicach
 3. Palestra Kraków – Krakowska Izba Adwokacka
 4. Warszawa – Izba Adwokacka w Warszawie
 5. Lublin – Izba Adwokacka w Lublinie
 6. Sudecka Palestra – Izba Adwokacka w Wałbrzychu

Puchar Prezesa NRA w Otwartych Mistrzostwach Polski Adwokatury w Siatkówce – Togavolleyball

Kobiety:

 1. Dolny Śląsk,
 2. ORA Warszawa
 3. Warszawa I

Mężczyźni:

 1. Silesian Lawyers
 2. Olsztyn
 3. Palestra Kraków
 4. Warszawa
 5. Sudecka Palestra
 6. Lublin

Puchar PZPS

1. Dolny Śląsk

Najlepsza zawodniczka, atakująca, radca prawny Jolanta Dulińska

Najlepszy zawodnik, rozgrywający, sędzia Dariusz Guzdek

 

 

adwokat Bartosz Łuć

Organizator